درباره ما

چرا آذران وزنه پویان: شرکت آذران وزنه پویان با هدف ساخت، تولید و تامین جرثقیل سقفی، دروازه ای و لوازم جانبی تاسیس شده است؛ این شرکت با بیش از بیست سال سابقه آماده خدمت رسانی در زمینه جرثقیل سقفی و دروازه ای و همچنین لوازم مربوطه به آن میباشد.

تولیدات لوازم جرثقیل این شرکت به اقصا نقاط ایران و کشور های همسایه ایران صادر شده است.

این شرکت تنها تولید کننده کابین های متحرک و ثابت جرثقیل سقفی در ایران می باشد که در تمام شرکتهای فولاد ها و نیروگاه ها برروی جرثقیل نصب شده است و به کشور های همسایه نیز صادر شده است.

این مجموعه در زمینه نصب، تعمیرات وراه اندازی جرثقیل و بروزرسانی لوازم جرثقیل در شرکتهای فولادها، نیروگاه ها، شیشه سازی، شرکت های واگن سازی، پتروشیمی، سیمان و غیره دارای سابقه درخشانی می باشد.

از دیگر تولیدات این شرکت بدین ترتیب می باشد:

 • جرثقیل سقفی و دروازه ای
 • کابین
 • ضربه گیر
 • لوازم خط برق رسان
 • تابلوبرق
 • انرژی گاید(زنجیرکابل)
 • و غیره

هدف ما: هدف ما کوتاه کردن دست افراد سودجو از صنعت جرثقیل سقفی می باشد؛ بدین منظور که سعی شده با استفاده از انواع سیستم های اطلاع رسانی در طول شبانه روز آماده پاسخگویی به درخواست ها باشیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه دهیم تا درخواست کننده جرثقیل سقفی و لوازم بیشترین رضایت را از مجموعه ما داشته باشند.

ماموریت ما: آنچه که به شرکت آذران وزنه پویان قدرت و انگیزه در مسیر موفقیت را می دهد داشتن یک چشم انداز دقیق نسبت به آینده می باشد.

ما با تجربه ای که در تولید لوازم جرثقیل سقفی و جرثقیل داریم توانایی رقابت با شرکتهای خارجی را برای خود یک اجبار و نیاز می دانیم.

به جرئت می توان گفت قیمت پایین و کیفیت بالا یکی از برگه برنده های این مجموعه می باشد.

این شرکت با ایده های خلاقانه نسبت به تولید لوازم جرثقیل سقفی این امکان را فراهم کرده است تا با شرکت های خارجی رقیب توانایی رقابت را داشته باشد.

ماموریت و چشم انداز شرکت آذران وزنه پویان کمک به صنعت در تولید جرثقیل سقفی و لوازم جرثقیل سقفی می باشد که این سهم را مدیون داشتن همکاران محبوب و مجرب در شرکت آذران وزنه پویان می داند.

یکی دیگر از ماموریت های این شرکت کوتاه کردن دست شرکت های خارجی در تولید لوازم جرثقیل سقفی می باشد؛ که از برون رفت پول این مملکت جلوگیری کند.

تولیدات: شرکت آذران وزنه پویان با استفاده از پرسنل متعهد و مورد اطمینان در صنعت کشور دارای تجربیات زیادی در زمینه تولید قطعات صنعتی می باشد؛ که هرکدام از سازندگان تولیدات این مجموعه دارای تخصصهای مربوط به ساختن قطعه مورد نظر می باشد؛ که تمامی قطعات ذکر شده با کیفیت بالا و استانداردهای روز دنیای تولید می باشد.

اقلام تولیدی این شرکت به شرح ذیل می باشد:

 • ساخت انواع کابین (ثابت-روباز-متحرک)
 • ساخت انواع جرثقیل(سقفی-دروازه ای-نیم دروازه ای-بازویی)
 • ساخت انواع ضربه گیر(ضربه گیرهای ثابت و متحرک در ابعاد مختلف)
 • ساخت تابلوبرق(انواع و اقسام تابلوبرق با IP و استاندارد مربوط و مونتاژ تابلوبرق)
 • لوازم خط برق(سی ریل و متعلقات)
 • لوازم خط برق رسان صنعتی( باکس ریل و قرقره های مربوطه)
 • انرژی گاید یا زنجیرکابل ( طراحی و ساخت انواع زنجیرکابل های فلزی)

تامین کنندگان:
تامین محصولات و سرویس های مورد نیاز شرکت یک هنر است. مدیریت شایان در تامین کالا یعنی هنر تهیه ی محصولات و کالاهای مورد نیاز خود از منبع شایسته. از آن جایی که این وظیفه مامور خرید شرکت است، این فن را به عنوان مامور خرید باید به خوبی فرابگیرد و در آن چیره دست شود.
انتخاب یک تامین کننده ی دلسوز برای کالاهایی که قصد خرید آن را دارید، در هزینه های یک شرکت تاثیر مستقیم و به سزایی دارد؛ پس می بایست برای انتخاب صحیح فروشندگان مراحلی را پشت سر بگذاریدتا به انتخاب خود یقین پیدا کنید و سپس کالای خود را از تامین کننده انتخاب شده تهیه کنید.
شما در تامین لوازم شخصی خودتان هم به بعضی از این موارد دقت می کنید که مثلا وقتی می خواهید یک تلفن همراه بخرید، قطعا به فروشگاه های مختلفی مراجعه می کنید، تلفن های همراه را می بینید، کیفیت ظاهری آن را با تعمق بررسی می کنید و در زمان پرسیدن نقاط مبهم کالای خود، پاسخ ها و نوع برخورد فروشنده را در نظر می گیرید. حتی به فروشگاه و چیدمان ظاهری آن هم نگاه می کنید.
ممکن است بعضی از شما که وقت بیشتری دارید، در اینترنت جستجو کنید و آنجا هم تلفن های همراه را با قیمت و کیفیت های گوناگونی در فروشگاه های آنلاین پیدا کنید. ببینید کدام فروشگاه با چه قیمتی تلفن همراه مورد نظرتان را می فروشد و چه خدماتی ارائه می دهد. البته سلیقه هر فرد نیز برای انتخاب فروشگاه متفاوت از دیگری است.
همه ما نیاز داریم که یک سری افراد برای ما کالاهایی را تامین کنند و نیازمند این هستیم که همیشه با تامین کننده های جدید و قوی تر آشنا شویم و با آنها کار کنیم، در مواردی پیش می آید که ما نمی توانیم تامین کننده مطلوبی برای کالایمان پیدا کنیم.

اکثر کسانی که خوب رشد کردند کسانی بودند که تامین کننده با شرایط ایده آل داشتند و این شرایط به آن ها کمک می کرد تا بتوانند خیلی سریع مشتریانشان را متقاعد کنند که از آنها خرید کنند

شرکت آذران وزنه پویان با توجه به ارتباطات حسنه خود با تمامی برندها و نمایندگان فروش در زمینه جرثقیل سقفی قادر به تهیه و توزیع تمامی لوازم جرثقیل سقفی می باشد.

با توجه به موارد ذکر شده شرکت آذران وزنه پویان می تواند بهترین انتخاب برای شما مشتریان عزیز در تامین جرثقیل سقفی، قطعات و لوازم مرتبط با آن باشد.